Για την 4η αγωνιστική η Ομάδα μας φιλοξένησε στην Εργάνη την δυνατή Αγία Παρασκευή.
Στα πρώτα λεπτά η Δόξα μπήκε δυνατά και με συνεχόμενα κερδισμένα κόρνερ πίεσε την άμυνα της Αγίας η οποία εξισορρόπισε το παιχνίδι μετά το 30ο λεπτό και προς το τέλος του ημιχρόνου έκανε 1-2 ευκαιρίες.Στο 2ο ημίχρονο, στο 51′ η Αγία Παρασκευή βρέθηκε να προηγείται μετά από αντεπίθεση.Το γκολ λειτούργησε σαν ηλεκτροσόκ για τους παίκτες μας, οι οποίοι ανέβασαν απόδοση και με όμορφους συνδυασμούς έφταναν στην αντίπαλη περιοχή. Στο 59′ έπειτα από πονηρή εκτέλεση φάουλ του Παρασκευόπουλου η Δόξα ισοφάρισε.Η πίεση συνεχίστηκε μέχρι το 70′, από εκεί και έπειτα δεν προέκυψε κάποια σημαντική ευκαιρία και το παιχνίδι ανέδειξε τις δύο ομάδες ισόπαλες με 1-1.
Ευχαριστούμε τον κόσμο που ανταποκρίθηκε στο κάλεσμα, τηρώντας τα υγειονομικά πρωτόκολλα!

Δόξα Βύρωνος : Μεϊμαρογλου, Κίλιας, Ρωμανός, Βουτάς, Κουτσαυτικης ( 55′ Νικόλας) , Χαλβατζής, Ζευκιλής ( 63′ Νασιοπουλος), Στάθης (55′ Μαρίνης) , Σκούρας, Στατήρης (46′ Ταμπουράκης) , Παρασκευόπουλος.